Rejestracja do projektu
SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO

Witamy w rejestracji do programu „Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo”, dzięki któremu szkoły mogą m. in. wziąć udział w bezpłatnych badaniach naukowych.

Uwaga: w programie SOC uczestniczy już ponad 1500 szkół. Zanim zarejestrujesz swoją placówkę upewnij się w sekretariacie szkoły, że nie została jeszcze zarejestrowana. Jeśli szkoła przystąpiła do programu wcześniej i otrzymała swój unikalny kod, nie rejestruj szkoły po raz drugi, lecz poczekaj na mailowe zaproszenie do trwającego badania.
 
Poniżej znajdą Państwo pola do wypełnienia, prosimy o uważne wpisywanie danych swojej placówki, szczególnie adresu email koordynatora szkolnego. Po pomyślnie zakończonej rejestracji otrzymają Państwo wiadomość email, która zawierać będzie bardzo ważny indywidualny KOD DLA SZKOŁY, który prosimy zapamiętać lub zapisać. Kod ten jest niezbędny, aby wziąć udział w badaniach i projektach SOC. 
 
Jeśli rejestrujesz szkołę, by wziąć udział w badaniu, to:
1. W pierwszym mailu po rejestracji otrzymasz mail z indywidualnym kodem dla szkoły. Pierwszy mail otrzymasz natychmiast po rejestracji.
2. W drugim mailu otrzymasz zaproszenie do badania wraz z instrukcjami, jak przeprowadzić je w szkole. Drugi mail otrzymasz, gdy badanie naukowe zostanie uruchomione.
Rejestracja nie oznacza obowiązku udziału w badaniach, lecz daje taką możliwość, do czego serdecznie zapraszamy!
 
W przypadku nie otrzymania wiadomości email prosimy o sprawdzenie folderu SPAM. 
W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do  kontaktu pod numerem telefonu 512 474 482 lub pod adresem e-mail: soc@dbamomojzasieg.pl